Farmár Fest 2019

Organizácia Združenie Spiš v spolupráci s Nestville Parkom Vás prvú septembrovú nedeľu srdečne pozývajú na druhý ročník farmárskeho podujatia pod názvom Farmár Fest 2019, ktorý sa uskutoční v areáli Nestville Parku. Keďže súčasťou podujatia budú aj Tradičné trhy budete si môcť okrem vychutnávania jedinečnej country atmosféry vychutnávať aj rôzne dobroty. Cieľom realizovania Tradičných trhov je predovšetkým propagácia a podpora regionálnych výrobcov potravinárskych špecialít. Počas sprievodného programu sa môžete tešiť na pravé farmárske výzvy v podobe súťaží, výstavy hospodársky významných zvierat, ako aj kolosálnych poľnohospodárskych strojov, či ukážky hrania na tradičné nástroje a plieskanie bičom.

Nevšednou udalosťou budú počas Farmár Fest 2019 preteky s medzinárodnou účasťou v behu králikov cez prekážky s názvom Králičí Hop. Chýbať nebude ani pravá westernová Nestville Rodeo Show, kde vám jazdci ukážu svoje umenie v rodeu na majestátnych koňoch ale aj mohutných býkoch. Na hlavnom pódiu sa môžete tešiť na kvalitnú country a slovenskú ľudovú hudbu. Bača Štefan Črep ukáže ako sa vyrábajú tradičné syry, bryndza a korbáčiky.

Pre najmenších sú pripravené v areáli unikátneho detského ihriska v blízkosti Nestville Chocolate atrakcie plné smiechu a radosti. 

Program pre deti:
➡ Jazdenie na traktoroch po areáli NP 
➡ Jazdenie na poníkoch po areáli NP 
➡ Nestville Chocolate & Fruxi detská zóna s pestrými aktivitami

Vstupné:
Dospelí – 5 €
Senior / ZŤP – 3 €
Deti – Vstup za kúpu 1x FRUXI FRESH – 1,60 €

Tešíme sa na Vás s dobrou náladou 1. septembra v Nestville Parku v obci Hniezdne s bohatým kultúrnym programom!